dorit-cohen

המלצות

ארז ישכרוב - מנכ"ל תלתן המכללה לעיצוב

ברצוני להביע את הערכתי הרבה לעבודה המצוינת של דורית כהן בתחום יחסי הציבור. עבודתה של דורית מתאפיינת בהשקעה אכפתית, יסודית ומקצועית ביותר. בתקופת הזמן שעבדנו יחד עם דורית נסגרו אייטמים רבים בכלי התקשורת השונים. דורית העניקה לנו יחס אישי, ועשתה כמיטב יכולתה לענות לצרכינו האינדיבידואליים. בשל הרמה הגבוהה של עבודה, אני ממליצה על דורית בחום לחברות בתחום הבריאות וה well-being. המון בהצלחה.
אור ביבה
בעלים חברת אקוסאפ
את דורית פגשתי לפני עשור, זה היה ממש כמה שנים לאחר שהקמתי את 'מנטור לחיים'. היא מיד התגייסה לעשיה שלנו מתוך שליחות ונתינה גדולה. היא העלתה את העמותה לסדר היום הציבורי ולתודעה של החברה הישראלית. מעשרות של מנטורים בחילת הדרך כיום העמותה מונה מאות מנטורים ומתנדבים. העמותה הפכה להיות הצומת המרכזית של חיילים בודדים המשתחררים מהצבא. דורית מביאה איתה מקצוענות, שוטפות לדרך אמיתית, נתינה, ראיה אסטרטגית וענווה. דורית היא זו שתתגייס לעשות את השינוי והקפיצה הארגונית עליהם חלמתם, או אפילו עוד לא העזתם לחלום.
איתי קנר
מייסד מנכ"ל 'מנטור לחיים' עמותה התומכת בחיילים משוחררים בודדים
דורית היא אשת המילה הכתובה שרואה את האופן הנכון והמתאים ביותר לקידום המותג והשיח עליו בתקשורת. בכל פרויקט נוצר חיבור בין סיפור המותג והבלטת הפרויקט הרלוונטי לערוץ החשיפה והמדיה הנכונה והמדויקת ביותר. אני ממליץ למותגי בוטיק מוכוונים תוצאות להנות מהידע, הניסיון והמקצועיות הרבה שדורית מביאה עימה.
אלירן אסרף
(לשעבר)מנהל שיווק מכללת רידמן
דורית כהן, הפעם הראשונה שפגשתי את דורית היתה לפני כמעט עשור, לא הרבה אחרי שהקמתי את נגיש, מרכז ארצי לנגישות. בתקופה שעבדנו יחד דורי הפגינה מקצועיות, הבנה מעמיקה את תחום התקשורת. היא מיהרה ללמוד את תחום הנגישות עבור בני הגיל השלישי ודיברה אותנו מעולה מול אמצעי התקשורת. החשיפה שלנו בעזרתה היתה מדייקת ומכוונת לכלל קהלי היעד שעמדו לנגד ענינו. הן בפני לקוחות קצה, הן בפני מעגלי קהלי סביבם, וכמובן מול מקבלי החלטות משמעותיים בתחום שלנו. במהלך השנים התקשרנו עם דורית מספר פעמים, ובכל פעם השגנו את המטרה האסטרטגית שלשמה היה חשוב לנו להיחשף. יצרנו שיתופי פעולה מעניינים ורווחיים.
מרסלו רויסמן
מייסד נגיש - המרכז הארצי לנגישות
בשנה האחרונה אנחנו בעמותת חליל האור עובדים בשיתוף פעולה עם דורית כהן בתחום התקשורת ויחסי הציבור. דורית יוזמת כתבות וראיונות, עוזרת לנו לנסח את המסרים המרכזיים שלנו ומקשרת בינינו לבין גופי תקשורת שונים וכן תורמת לתדמית של העמותה ולמודעות אליה. שיתוף הפעולה עם דורית מצוין, היא מאוד מקצועית ונעים לעבוד מולה. אני חושבת שכל מי שיעבוד איתה ירוויח. בברכה,
גיורא שרף וד"ר רעות שוהם
חלי"ל האור
דורית יקרה, לפני כשנה התחלת לעבוד עם אגודת עמי וללוות אותנו בנבכי התקשורת הישראלית. כעמותה המטפלת באנשים עם מוגבלות, ברור היה לנו כי הנושא לא פשוט לשיווק מול התקשורת. אבל את, באנרגיות בלתי נדלות ובתשוקה הסתערת על המשימה. התעניינת, שאלת ולמדת רבות על הנושא. חקרת את כל האפשרויות מול אמצעי המדייה השונים וסייעת לנו רבות בהעלאת המודעות לנושא ובהעלאת העמותה שלנו ללב הדיונים התקשורתיים בעיתונות הכתובה והמשודרת. את פועלת ללא ליאות וללא מעצורים ודוחפת את כולנו להסתכל מעבר לשוטף ולמצוא נושאים רלוונטיים. אנו מודים לך על כל שהיה וממתינים בציפייה למה שעוד יקרה. מוריס כלפון יו״ר אגודת עמי ומרב בן אבי סמנכ״לית פיתוח מקצועי באגודה
מוריס כלפון, מרב בן אבי
אגודת עמי